Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
Deze website maakt gebruik van cookies. Door op "Sluit melding" het kruisje hiernaast te klikken gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Lees hier meer
Assortiment
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Volle, complexe droge witte wijn met een verfijnd aroma van rijp geel fruit, perzik en nuances van amandel en karamel. Uitstekende begeleider bij rijke visschotels, zowel zoetwater- als zeevis.
Typisch Italiaanse, frisdroge witte wijn. Vol en intens van smaak, met een fruitig aroma. Heerlijk bij zomerse maaltijdsalades en pastagerechten met vis of champignons.
Verfijnde, frisdroge witte wijn met een subtiele geur van abrikoos, mandarijn en groene kruiden. De smaak is vol en romig met rijp geel fruit en milde zuren. Licht toast en fijne bitters in de aanhoudende finale.
Fraaie droge witte wijn met een verfijnd aroma van eikenhout, wat caramel, rijp geel fruit en citrus. De smaakstructuur is sappig, rond en vol en eindigt met een aanhoudende aromatische afdronk.
11,95
Vanaf 12 flessen 10,95 per fles
Gelaagde witte wijn met subtiele aroma’s van appel, amandel, brioche en sinaasappelschil. Vol en rijk van smaak met een romige textuur en milde zuren. Complexe afdronk met tonen van boter, toast en honing. Fraaie combi met vis in roomsaus, bouillabaisse of risotto met zeevruchten.
22,40
Vanaf 12 flessen 20,55 per fles
Toegankelijke, droge witte wijn met een subtiele geur van appel, peer, perzik en anijs. Fruitig en soepel van smaak met een evenwichtige frisheid en milde finale. Lekker om zo te drinken, als borrelwijn of bij kleine hapjes.
Droge witte wijn met een verfijnde geur van witte bloemen, appel, kweepeer, citroenschil en anijs. Intens sappig van smaak met mooie souplesse en milde zuren. Aanhoudende finale met rijp peerfruit, toast en amandel. Heerlijk bij lichte visgerechten, pasta met schelpdieren en mediterrane salades.
Verleidelijke, droge witte wijn met een opwekkende geur van kweepeer, perzik, mandarijn, toast en anijs. Toegankelijk en mooi sappig met puur fruit en frisse zuren. Veel smaaklengte met fijne amandelbitters in de finale. Heerlijk bij mediterrane visschotels, gegratineerde ovengerechten, steak tartare of groentequiche.
30,80
Vanaf 12 flessen 28,25 per fles
Frisdroge witte wijn met een aroma van groene appel, wat honing en licht florale nuances. De smaak zet rond en sappig in en eindigt aromatisch met een verfrissend zuurtje.
Prachtige, droge witte wijn met een subtiele geur van grapefruit, gekonfijte limoen en perzik. De smaak is krachtig en kristalzuiver met citrusfruit en een levendige frisheid. Indrukwekkende finale met ziltigheid en toast.
30,40
Vanaf 12 flessen 27,90 per fles
Frissappige droge witte wijn met geuren van van rijp tropischfruit. De levendige, doordrinkbare smaak heeft een aromatische verfijnde afdronk. Erg lekker bij (Aziatische) gerechten met vis, schaal- en scheldieren, of als aperitief.
Frisse, sappige droge witte wijn met een stuivend aroma van rijpe peren en citrusfruit. De smaakstructuur heeft een fris zuur en eindigt aromatisch. Goed te combineren met vele visgerechten, paëlla en pastaschotels met vis of kip.
Spatzuivere, droge witte wijn met een subtiele geur van peer, appel en kamperfoelie. De smaak is zacht en sappig met rijp fruit en milde zuren. Elegante finale met tonen van amandel.
Fruitige droge witte wijn met nuances van appel, meloen en wat sinaasappel in het aroma. De smaak zet fris, vol en aromatisch in en eindigt met een sappige, geurige afdronk. Zeer geschikt bij vele (mediterrane) visgerechten of schaal- en schelpdieren.
Modern gemaakte witte Languedocwijn met een rijke, volle geur en een aangename, fris-sappige smaakaanzet. Heerlijk als aparitief maar ook perfect bij visgerechten, zeevruchten en wit vlees.
Inhoud: 3000 ml
Voordelen eigen account