Assortiment
Heb je de SDEN 2 wijncursus gedaan? Of heb je redelijke kennis over hoe wijn wordt gemaakt en hoe je wijn proeft en beoordeelt? Dan ben je klaar voor de SDEN 3 wijncursus.
Gedurende deze cursus gaan we dieper in op wijn waarbij zowel de theorie, als de praktijk uitgebreid aan bod komt. Nooit saai, veel sappige details, waardevolle informatie en steeds ondersteund door zuivere, typische wijnen van gerenommeerde huizen. Veel wijnen passeren de revue waarbij we zorgvuldig zoeken naar een mooie mix van stijlen. Je proeft 10+ wijnen op een avond.
Na de cursus heb je gedegen kennis over de wijnstreken wereldwijd, welke wijnen er worden geproduceerd, de karaktereigenschappen van een variëteit aan druivenrassen, hoe wijnen worden gemaakt en welke wetten en regels er gelden. Daarnaast kun je wijnen proeven, herkennen en beoordelen. Aan het einde van de cursus kun je deelnemen aan het landelijk erkend examen.
Scherp geprijsd & Actie
Schrijf je nu in voor deze wijncursus met de volgende voordelen:
>> scherp geprijsde cursus
>> cursusprijs is inclusief studieboek
Moment & locatie
>> Avonden van 20.00 – 22.30 uur.
Locatie:
Let op: vanaf 2023 hanteert Vindict 2 verschillende locaties voor de cursussen. Bij elke cursus staat de locatie vermeld:
>> Vindict Winkel, Amsterdam Centrum: Elandsgracht 113, 1016 TT Amsterdam
>> Vindict Winkel, Amsterdam Noord: Docklandsweg 5, 1031CD Amsterdam
De cursussen worden gegeven door de gepassioneerde wijnkenner Huib Edixhoven en sommelier Jan-Jaap Altenburg.
Huib is oprichter van Vindict. Hij voltooide de WSET Diploma Course (level 4) binnen een jaar en
bemachtigde vervolgens de titel Weinakademiker (WSET 5) waarbij hij voor zijn thesis de marketingprijs ontving. Hij schreef twee boeken: Dom Pérignon in een rugzak (5e druk) en Smaakstof (4e druk), is vaste auteur voor Winelife Magazine en blogger voor Elle Eten.
Als geen ander weet Huib op een bevlogen wijze je de ‘ins & outs’ van de wijnwereld bij te brengen. Geen droge kost, maar sappige, constructieve informatie, ondersteund door typische wijnen van hoog niveau. Geregeld
wordt er een oude fles uit zijn privé kelder geopend. Immers, het plezier in wijn is het grootst als het kan worden gedeeld!
Jan-Jaap heeft bijna 10 jaar ervaring als Sommelier in verschillende top restaurants.
Daarnaast heeft hij, samen met Nadien de Visser, de eerste Nederlandse wijnpodcast opgericht:
Le Club & SommelJJ de Podcast.
Hij behaalde zijn WSET3 aan de Academie voor de Gastronomie van Peter Klosse en nam recentelijk deel aan de WSET4 Diploma course. Buiten dat is hij ook nog een van 500 sommeliers wereldwijd met zijn Association de la Sommellerie Internationale diploma (ASI). Met veel enthousiasme neemt hij je mee in de wereld van wijn. Want drinken is leren.
Cursussen 2023
Inschrijven doe je eenvoudig door op de link van de cursus te klikken en het online inschrijfformulier te voltooien:
Cursus 2 - donderdagen > 26 okt, 2, 9, 16, 23, 30 nov, 7, 14 dec (VOL!)
>> Locatie: Elandsgracht 113, 1016 TT Amsterdam | Docent: Huib Edixhoven
Cursus 3 - donderdagen > 26 okt, 2, 9, 16, 23, 30 nov, 7, 14 dec
>> Locatie: Docklandsweg 5, 1031 KN Amsterdam | Docent: Jan-Jaap Altenburg
Cursussen 2024
Cursus 1, 2024: donderdagen 29 Feb, 7, 14, 21, 28 mrt, 4, 11 Apr
>> Locatie: Elandsgracht 113, 1016 TT Amsterdam | Docent: Huib Edixhoven
Kosten
>> De kosten voor de cursus bedragen: € 475,-
Deze prijs is inclusief:
Aantal deelnemers
De groep van de cursus bestaat uit minimaal 8 en maximaal 16 personen.
Inhalen van lessen
We krijgen regelmatig de vraag of het mogelijk is een les in te halen. Omdat onze cursussen vrijwel altijd vol zitten, is dit afhankelijk van afvallers in andere cursussen. Hier hebben wij vooraf vaak geen zicht op, dus vragen we onze cursisten mogelijke inhaallessen zelf in de gaten te houden.
Via onze website kan je zien welke andere cursussen er nog zijn en op welke data de door jou gemiste les in deze cursussen valt. In de week van die les kan je contact met ons opnemen om te laten weten dat je de les op deze datum graag wilt inhalen. Wij kunnen dan kijken of er ruimte is om de les in te halen op deze datum.
Examen
SDEN 3 is een wijncursus voor gevorderden en kan indien gewenst worden afgesloten met een landelijk erkend examen. Het behaalde diploma geeft bijvoorbeeld toegang tot de vinologenopleiding. De kosten van dit examen zijn niet bij de cursus inbegrepen en bedragen € 115,-. Inschrijven voor het examen kan bij de wijnacademie: SDEN 3 Examen Wijnacademie.
Liever examen doen in Amsterdam? Het Wijninstituut biedt dit af en toe aan. Ga naar hun website en klik op 'examens' voor de datum/data.
Exameninhoud: 60 multiple choice vragen en 6 wijnen proeven, je bent geslaagd bij 36 goede antwoorden, waaronder 2 wijnen goed.
Contact
Voor vragen en meer informatie neem contact op met ons:
T - 020 4706050 | E - mail@vindict.nl
Voor de algemene voorwaarden: klik hier
Inschrijven
Inschrijven doe je eenvoudig door op de onderstaande knop te klikken en het online inschrijfformulier te voltooien:
Voordelen eigen account